Double Digit Rally 2023 brengt 2750€ op voor De Living

Onze double digit rally, een initiatief van double digit, de groei-accelerator voor it- en digitale bedrijven, heeft dit jaar weer een mooi resultaat neergezet. Met een indrukwekkende 2750 euro die we kunnen schenken aan de living, mogen we meer dan trots zijn!

Bij de living krijgen kwetsbare jongvolwassenen de kans om in een veilige omgeving te groeien en bij te dragen aan het runnen van een horecazaak. Zes vertegenwoordigers van de living waren bij ons evenement aanwezig en waren zeer geraakt door jullie inzet en bijdrage.

Het is de samengebundelde kracht van onze vrijwilligers, deelnemers en sponsors die dit alles mogelijk heeft gemaakt. Onze dank gaat uit naar Snooker pocket, Kine lamoral, DX-solutions en onze materiaalsponsors: Brouwerij De Brabandere, Transgroom, Delphos, Frager, Sijs, Damman, en Ecotechniq.

Een grote pluim voor onze vrijwilligers die zich onvermoeibaar hebben ingezet op zoveel verschillende gebieden - van het uitzetten van de route tot inschrijvingen, van bevoorrading tot fietsbewaking, en nog zoveel meer.

Speciale dank aan ksv deerlijk wt voor hun cruciale rol in dit evenement en natuurlijk aan alle deelnemers voor hun geweldige inzet op de weg!

Ik wil graag een shout-out geven aan de volgende helden die hebben bijgedragen aan het succes van het weekend:

Claude Chantrie, Iris Dekeyster, Linde Garmyn, Dirk Hanssens, Tom Dobbelaere, Kris Dobbelare, Frank Devos, Lucovic Coreelman, Jan Congie, Kevin Wolfcarius, Geert Degloire, Claude Desmet, Patrick Van Laere, Freddy Goeminne, Vincent Vandevelde, Elias Dekeyster, Benjamin Vanoverbeke, Angelino Verhaeghe, Wim De Wulf, Heidi Nuyttens, Jan Vercoutere, Caroline Huysentruyt, Glenn Bouckhuyt, Tony Derammelaere, Xavier Dekeyster, Eline Verplancke, Tessa De Gheldere, Ward Vandemael, Robbert De Grove, Kris Strackx, Tom Desmet, Simon Keirschieter, Carine Beulque, Stefaan Dhondt, Dominic Vuylsteke, Bert Degroote, Tristan Dekeyster, en Koen Haerinck.

Ps. Vergeet niet om de foto's van het evenement te bekijken, je vindt ze hier: https://double-digit.eu/blog/double-digit-rally-2023-in-pictures/